Energia przyszłości – spotkanie dla startupów i scaleupów

Wydarzenie skierowane jest do spółek, które mogłyby dołączyć do portfela funduszu PGNiG Ventures (scaleupy) lub wziąć udział w akceleracji w PGNiG (startupy).  W obszarze zainteresowania są zwłaszcza spółki z unikalnymi produktami i usługami, które mogą znaleźć zastosowanie w branżach energetycznej i poszukiwawczo-wydobywczej.

W trakcie wydarzenia prezentację przedstawi fundusz PGNiG Ventures oraz jego spółki portfelowe. Uczestnicy będą mogli posłuchać również debat z udziałem ekspertów m.in. z Grupy Kapitałowej PGNiG:

  • Kluczowe technologie, które zmienią energetykę do 2030 r.
  • Akceleracja jako laboratorium dla zakupów i inwestycji.

Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu przyjmowane są do 30 kwietnia 2022 r. przez formularz. Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsce jest ograniczona, a pierwszeństwo do stacjonarnego uczestnictwa w evencie mają przedstawiciele spółek wpisujących się w profil inwestycyjny PGNiG Ventures.

Szukasz możliwości, by przyspieszyć rozwój swojej firmy? Chcesz dowiedzieć się, jak zrobili to inni? Zastanawiasz się, dlaczego warto współpracować z Grupą Kapitałową PGNiG? Nie czekaj, wypełnij formularz już dziś.