Energia przyszłości – spotkanie dla startupów i scaleupów

Już 10 czerwca 2022 r. w Warszawie odbędzie się organizowane przez PGNiG Ventures i PGNiG spotkanie dedykowane innowacyjnym firmom poszukującym finansowania i wsparcia rozwoju.

Wydarzenie skierowane jest do innowacyjnych spółek, które mogłyby dołączyć do portfela funduszu PGNiG Ventures (scaleupy) lub wziąć udział w akceleracji w PGNiG (startupy).  W obszarze zainteresowania są zwłaszcza spółki z unikalnymi produktami i usługami, które mogą znaleźć zastosowanie w branżach energetycznej i poszukiwawczo-wydobywczej.

W spotkaniu udział wezmą również eksperci Grupy PGNiG i przedstawiciele spółek portfelowych funduszu.

W trakcie wydarzenia prezentację przedstawi fundusz PGNiG Ventures oraz jego spółki portfelowe. Uczestnicy będą mogli posłuchać  również debat eksperckich:

  • Kluczowe technologie, które zmienią energetykę do 2030 r.
  • Akceleracja jako laboratorium dla zakupów i inwestycji

Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu przyjmowane są do 30 kwietnia przez formularz znajdujący się na dole strony. Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsce jest ograniczona, a pierwszeństwo do stacjonarnego uczestnictwa w evencie mają przedstawiciele spółek wpisujących się w profil inwestycyjny PGNiG Ventures.

Spotkanie odbędzie się 10 czerwca w Cambridge Innovation Center w Warszawie. Wydarzenie będzie również transmitowane online.

O PGNiG Ventures

PGNiG Ventures jest funduszem typu corporate venture capital należącym do PGNiG. W obszarze zainteresowania funduszu PGNiG znajdują się spółki z unikalnymi produktami i usługami, które mogą znaleźć zastosowanie w branżach energetycznej i poszukiwawczo-wydobywczej. W perspektywie kilku lat wartość kapitału PGNiG Ventures ma sięgnąć 100 mln zł. Fundusz będzie obejmować udziały mniejszościowe w spółkach, co pozwoli dotychczasowym właścicielom decydować o kluczowych kierunkach rozwoju. Maksymalne zaangażowanie w jeden podmiot, w dwóch rundach finansowania, wynosi 15 mln zł.

O akceleracji w PGNiG

W Grupie PGNiG funkcjonuje program akceleracyjny InnVento w ramach którego Grupa współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, w tym ze startupami, w celu rozwijania wspólnych projektów pilotażowych. Dzięki takim projektom Grupa zamierza wdrażać najnowsze technologie energetyczne, usprawniać procesy wewnętrzne, optymalizować koszty działalności, rozwijać ofertę produktową i usługową oraz pozyskiwać nowych klientów.

Formularz

Prosimy o zakreślenie właściwej odpowiedzi na formularzu oraz wypełnienie pól opisowych

Informacje o podmiocie

Pełna nazwa firmy

NIP

Faza rozwoju przedsięwzięcia

Branża

Dane kontakowe

Imię i nazwisko

Preferowana forma udziału w wydarzeniu