ICsec

Polski producent systemów cyberbezpieczeństwa dla przemysłu

System stworzony przez ICsec pozwala wykrywać anomalie oraz cyberzagrożenia w sieciach automatyki przemysłowej i zapobiegać ich negatywnym skutkom. Wykorzystuje mechanizmy big data, machine learning i sztucznej inteligencji. Monitoring i detekcja cyberzagrożeń odbywają się w czasie rzeczywistym.

Zdecydowaliśmy się na inwestycję w ICsec ze względu na innowacyjne rozwiązanie i liczne przewagi, takie jak m.in. doświadczony zespół, zweryfikowany przez dotychczasowych inwestorów model biznesowy oraz dynamicznie rozwijający się obszar cyberbezpieczeństwa, w którym działa spółka, a co za tym idzie wysoki potencjał wzrostu. Istotnym czynnikiem była także jasna wizja rozwoju i wyjścia dla akcjonariuszy.

Małgorzata Piasecka prezes zarządu PGNiG Ventures
Większe bezpieczeństwo infrastruktury przemysłowej

Zastosowanie rozwiązań ICsec pozwala na ograniczenie liczby niebezpiecznych sytuacji w przedsiębiorstwach przemysłowych.

Własny software i hardware w postaci sondy

System ICsec jest jedynym tego typu rozwiązaniem przeznaczonym dla branży przemysłowej i jedynym wytwarzanym w Polsce, co stanowi bardzo istotną przewagę nad konkurencją z zagranicy.

Dostępność infrastruktury serwisowej

Niewątpliwym atutem jest także dostępność serwisowej obsługi technicznej na miejscu.

ICsec